A pápák bűnei. Mérgezéseik, istentelenségük, gyilkosságaik, házasságtöréseik és paráznaságuk. Történeti források nyomán megírta De La Chatre Mór. Reprint! H.n., é.n., magánkiadás. 39 p. Tűzött papírkötés.
A magyarok világkongresszusának tárgyalásai Budapesten, 1938 augusztus 16-19. Báró Perényi Zsigmond előszavával. Bp., 1938, Magyarok Világkongresszusának Központi Irodája, 188 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Berecz János: Visszanézve. Mégis vállaltam. Bp, é.n., Budapest Print Könyvkiadó. A fényképek a szerző gyűjteményéből származnak. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
Az 1918-19-es magyarországi forradalmak.Szerk.: M. Szabó Mária. Bp, 1978, a TIT Országos Központ Társadalomtudományi Osztályának kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott és foltos állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Berkovits Ilona 2 műve: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe.; A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1937-1942, Franklin. Kiadói papírkötésben, az egyik kissé foltos borítóval.
"Naplójegyzetei Krasznay Péter kemecsei lakosnak..." Visszaemlékezések. 1830-1861. Negyvennyolcas idők I. Fontes Musei Ethnographiae 4. A Néprajzi Múzeum forráskiadványai. Szerk.: Forrai Ibolya. Bp, 1998, Néprajzi Múzeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Polányi Imre: A szlovák társadalom és polgári nemzeti mozgalom a századfordulón. (1895-1905.) Bp., 1987., Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
László Gyula: Ex libris. Mesterségem: régész. Bp.,1996, Szabad Tér. László Gyula rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne az elhunyt Dienes István emlékének szóló nyomtatott ajánlással.