15065.
401. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.