Jewellery
Number of items: 164
2461338
19025
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
2 600 HUF
2460097
19026
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) vegyes ezüst tétel, kopott, sérült, 44,2 g
5 000 HUF
2459157
19027
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nyaklánc egyiptomi hielogrof medállal. Jelzett, 42 cm, 15 g
3 000 HUF
2461491
19029
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) kitűző 3 kék kővel, jelzett, br. 2,97 g
2 600 HUF
2459524
19030
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) Jägerverein Kandertal svájci vadász kitűző, jelzett (Louis Meyer & Co. Zürich), 2,8x2,2 cm, nettó: 7,83 g
1 400 HUF
2462235
19031
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) pancer nyaklánc. Jelzett, 50 cm12,8 g
2 600 HUF
2463999
19032
401
3800
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzés nélkül, méret: 58, nettó: 8,14 g
3 800 HUF
2463988
19033
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) miniatűr focista, jelzett, m: 5 cm, nettó: 13,79 g
5 000 HUF
2463985
19034
401
5500
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín acháttal, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 12,77 g
5 500 HUF
2463978
19035
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 13,13 g
5 000 HUF
2463936
19036
401
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, fülbevalópár, gyűrű), türkizszínű berakással, jelzett, bruttó: 19,81 g
12 000 HUF
2463920
19037
401
Jewellery
Other collectibles
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,56 g
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m