Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
Amerikai Egyesült Államok 2008. "Barack Obama" aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. "Barack Obama" gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
Amerikai Egyesült Államok DN "Disneyland" kétoldalas Br emlékérem eredeti műanyag tokban (35mm) T:1- USA ND "Disneyland" two-sided Br commemorative medallion (35mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" fém emlékérem eredeti fóliacsomagolásban (34mm) T:1 USA ND "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" metal medallion in original foil packing (34mm) C:UNC
Ausztria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERR...
Ausztria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) T:1-,2 több kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) C:AU,XF multiple small edge errors
Ausztria / Bécs 1968. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968)" Br medal in original case. Sign.: Gr...
Belgium 1910. "Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus" Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. "Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress" Br commemorative medallion. "ERNEST BABELON DE L' INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET D'ART DE LA MED - BRUXELLES 1910". Sign.: Godefroid Devreese, Ru...