Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 239
2429752
10300
401
70000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
70 000 HUF
2463634
10301
401
60000
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően a XVIII. sz. végén működött itáliai festő műve: Madonna a kisdeddel. Olaj. vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 57,5x47 cm
60 000 HUF
2465547
10302
401
38000
Other collectibles
Olvashatatlan (A J?) jelzéssel, feltehetően XVIII. sz. német v. németalföldi festő alkotása: Hölgy portréja. Olaj, fatábla. Sérült. 30x23,5 cm
38 000 HUF
2465669
10303
401
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Habsburg-Lotaringiai János főherceg (1782-1859) portréja kitüntésekkel. Olaj, vászon, sérült. 66×52,5 cm
2 000 HUF
2463603
10304
401
80000
Other collectibles
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Tanya gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Régi, historizáló stílusú blondel keretben. 50×60 cm
80 000 HUF
2463795
10305
401
40000
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött nagybányai festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fa keretben. 44x38 cm
40 000 HUF
2341061
10306
401
Other collectibles
9 000 HUF
2463653
10307
401
14000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Mediterrán tengerpart. Olaj. vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben. 32x47,5 cm
14 000 HUF
2463558
10308
401
26000
Other collectibles
Károlyi L jelzéssel (?Károlyi Lajos, 1877-1927?): Vízparti házak (Tiszapart?). Olaj, vászon, javított. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 60x79 cm
26 000 HUF
2220240
10309
401
34000
Other collectibles
34 000 HUF
2466878
10310
401
Other collectibles
Jelzés nélkül: Mollináry asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, hátoldalon feliratozva, 8,5×6 cm
8 000 HUF
2466890
10311
401
Other collectibles
Jelzés nélkül:Vitális Móric és felesége. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, hátoldalán feliratozva, 9×7 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035