10356.
401. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
H. v. N. jelzéssel: Szent Péter-bazilka (Róma, Vatikán). Rézkarc, papír, lap széle enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 31×26,5 cm