10502.
401. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
Jelzés nélkül: Obrenovics Milán fejedelem felesége, gróf Hunyady Júlia. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25,5×19 cm