11092. 401. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:12, d:13cm
Photo of the item taken by : karap_norbert