12119. 402. Closed Online auction Flea Market
2 800 HUF
0 HUF
Szerencsi csokoládés, bonbonos papírdobozok, 3 db különféle, kissé kopottak, az egyik kissé sérült, 20x14x3,5 cm, 18,5x11,5x4 cm, 13x7x3 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert