13650.
402. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.