Military Number of items: 91
2469649
13531
402
Military
Other collectibles
cca 1940 6 db fotó katonákról, 6×9,5 cm
2 600 HUF
2469647
13532
402
Military
Other collectibles
cca 1940 6 db fotó katonákról, 6×9 cm
2 600 HUF
2471616
13533
402
Military
Other collectibles
1917I. világháború Azonosításra váró elesett katonák fotói és a hozzá tartozó táblázat a személyleírásokkal, Két nagy alakú hirdetmény. 30x50 -40x60 cm
6 000 HUF
2472528
13534
402
Military
Other collectibles
Tájékozódás a terepen térkép nélkül. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
4 000 HUF
2472947
13535
402
Military
Other collectibles
cca 1916-1942 Werbőczi Kálmán alezredes okmány hagyatéka: miniszteri kinevezések, kitüntetések, aláírásokkal, ezredesi kinevezések, kb 8-10 honvédelmi miniszteri aláírással. Érdekes anyag!
10 000 HUF
2472655
13536
402
Military
Other collectibles
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 30 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott. Valószínűleg 36 táblával teljes.
6 000 HUF
2473198
13537
402
Military
Other collectibles
1926 Katonai egészségügyi dokumentumok
1 400 HUF
2475546
13538
402
Military
Other collectibles
Lövegváza magyar címerrel díszítve, kopott, sérült. m: 21,5cm. Felirat: EMLÉK Oroszországból 1942.
8 000 HUF
2467691
13539
402
Military
Other collectibles
cca 1914 Palermóban készült katonai csoportkép, hátoldalán pecséttel jelzett, sarkán foltos, 19,5x24 cm, karton 21x26,7 cm
1 600 HUF
2467689
13540
402
Military
Other collectibles
cca 1938 Borsay budapesti fényképész pecsétjével jelzett katonai csoportkép, vintage fotó, 17x23 cm, karton 20,5x28,8 cm
1 600 HUF
2468210
13541
402
Military
Other collectibles
1904 K. u. k. katona portréja, keményhátú fotó Paál József komáromi műterméből, hátoldalán feliratozott, 10,5x6,5 cm
1 200 HUF
2471521
13542
402
Military
Other collectibles
1916 Poprád, frontra induló katonák zenészekkel, fotólap
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035