13674.
402. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1953 Énekek, népdalok és slágerek, kézzel írt, rajzokkal illusztrált füzet, kissé viseltes, sérült, kopott állapotban, egy kijáró lappal. Benne néhány papírlap kézzel írt/gépelt dalszövegekkel + Zeneműkiadó Vállalat Bp. Válogatott dalszövegek füzet, 16 p.