1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel. Kiadói félvászon kötésben, kopott