Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904., Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 206+10 (korabeli reklámok, közte: Zwack J. és Társai is.) p. Szecessziós könyvdíszekkel. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Mezőgazdasági Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Bezerédj Adorján, Szilassy Zoltán. Bp.,1911, Grill Károly, CXXIII+526+1; 527-1286+1 p. Második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, a II. kötet elülső szennylapján rajzzal.
Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. Összeállította: - -. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 79+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
Kis kertész. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1922, Pátria. VIII+330 p. Harmadik kiadás. Korabeli egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Történelmi szakácskönyv. Bp., 1998, Ferenczy Könyv- és Lapkiadó. Harmadik kiadás. 218 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1939 A háziasszony kincsestára vásárlási tanácsadó naptára. 1939. Szerk.: Csillag Béla. Bp., 1939., Radó István. Naptár, receptekkel, tanácsokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, a címlap egyik sarkán szakadással.