17574.
402. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
Mezőgazdasági Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Bezerédj Adorján, Szilassy Zoltán. Bp.,1911, Grill Károly, CXXIII+526+1; 527-1286+1 p. Második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, a II. kötet elülső szennylapján rajzzal.