Diezel,[Karl Emil] - Mika, [Károly]: A vadászebek. Különösen a vizslák, idomításuk és vezetésük. Különlenyomat Diezel-Mika: ,,Az apróvad vadászata" II. kiadásából. Bp.,[1908], Athenaeum, 4+162 p.+14 (színes képek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az 1/2. oldal lapja sérült, rajta szöveget nem érintő kis hiánnyal, 1 hiányzó képtáblával, egy sérült képtáblával, pár képtáblán lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal, ajándékozási sorokkal, az elülső kötéstáblán beragasztott 1931-es karácsonyi versikével.
Útmutató a vadgazdálkodásra vonatkozó hatályos rendelkezésekhez. Közzéteszi az Országos Erdészeti Főigazgatóság. Összeáll.: Bertóti István és Medveczky István. A tárgymutatót Fock Béláné készítette. Bp., 1962., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói foltos papírkötés, műanyag védőborítóban, a védőborító egyik sarkán kis hiánnyal.
Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kijáró lapokkal (258-271 oldalak között.) Megjelent 3100 példányban. + Magyar
Sütő András: Hargitai vadászkalandok. Igaz mesék, csodás történetek. Csillag István illusztrációival. Csíkszereda, 1998., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Kittenberger Kálmán: A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig. Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. I. kiadás. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Lopott félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Néhány lap össze van firkálva.