Books: Judaica Number of items: 37
2445154
17749
402
Books: Judaica
Other collectibles
Talmud, Varsó, 1879. 162 + 52 p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben
5 000 HUF
2443696
17750
402
Books: Judaica
Other collectibles
6 000 HUF
2215243
17751
402
19000
Books: Judaica
Other collectibles
19 000 HUF
2473501
17752
402
3800
Books: Judaica
Other collectibles
Patai József: Herzl. Bp.,[1932.] Pro Palesztina,(Wodianer-ny.), 367 p., Számos fekete-fehér illusztrációval. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, foltos lapokkal, kissé viseltes állapotban.
3 800 HUF
2471578
17753
402
Books: Judaica
Other collectibles
Herzl Tivadar: Ősi föld - uj hon. (Altneuland.)
Ford. Kohn Ottó. Bp. 1916. Schlesinger Jos. 2 sztl. lev. III l. 331 l. 210 mm. Első magyar nyelvű kiadás! Herzl Tivadar (1860-1904) magyar születésű író, újságíró, a modern cionista mozgalom megalapítója. Újrakötve, modern, aranyozott bőrkötésben Volt könyvtári példány
3 000 HUF
2473603
17754
402
Books: Judaica
Other collectibles
Hevesi Ferenc: Szenvedés, igazság. - - tanulmányai. Székesfehérvár, 1928., Csitáry G. Jenő, 176 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval és sérült gerinccel.
2 800 HUF
2468900
17755
402
Books: Judaica
Other collectibles
Sági Károly-Cséby Géza-Goldschmied István: A keszthelyi zsidóság története. (1699-1999.) Keszthely, 1999, Keszthelyi Izraelita Hitközség. Kiadói papírkötés, egy lapon aláhúzásokkal. Megjelent 300 példányban.
4 000 HUF
2468918
17756
402
Books: Judaica
Other collectibles
4 000 HUF
2467592
17757
402
Books: Judaica
Other collectibles
Molnár Judit: Zsidósors 1944-ben az V. (szegedi) csendőrkerületben. Scientia Hungariae. H.n., 1995, Cserépfalvi. 224 p. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2468854
17758
402
Books: Judaica
Other collectibles
Takács Istvánné: A dombóvári zsidóság története. A szerző által DEDIKÁLT példány. Dombóvár, 2007., Dombóvári Városszépítő és Városvédő Egyesület, 416+64 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2468940
17759
402
Books: Judaica
Other collectibles
Pejin Attila: A zentai zsidóság története. Zenta, 2003., Thurzó Lajos Közművelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
2 000 HUF
2468936
17760
402
Books: Judaica
Other collectibles
Rékai Miklós: A munkácsi zsidók "terített asztala." Néprajzi tanulmány. Bp., 1997., Osiris. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035