14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.