3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Abody (Anderlik) Előd: A repülőgép és a repülés. Szerk.: - -. Írták: Dr. Abody (Anderlik) Előd, Dóczy Loránd, Rácz Elemér, Dr. Scholtz Gusztáv, Varga László, Veress László, Zákány Zoltán. Bp.,(1942.), Pósa Károly,(Stephaneum-ny.), VIII+611+1 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal gazdagon illusztrált. A borító Bozsó S. munkája. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, eredeti kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Papír védőborítóval együtt ritka!