2 800 HUF
Tábori Pál: Repülők. A levegő hősei. I-II. kötet. A magyar irodalom jelesei. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, (Bíró Miklós-ny.), 1 t. + 122+1 p.+ 8 (fekete-fehér képtáblák) t. +2+123-249+1 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképpel. Kiadói kopott egészvászon-kötés.