John Keegan: Hat hadsereg Normandiában. A D-naptól Párizs felszabadításáig. 1944. jún. 6. - aug. 25. Hadiakadémia. Ford.: Molnár György, Kőrös László. Bp., 2014., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
John Keegan: Maszk: A parancsnoklás álarca. A hadvezéri mesterség Nagy Sándortól napjainkig. Ford.: Balanyi Bibiána és Molnár György. [Debrecen], 1998., Aquila. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, egészen kis kopásnyomokkal.
Mölders und seine Männer. Hrsg. von Oberstleutnant Fritz von Forell. Graz, 1941., Steierische Verlagsanstalt, 216 p.+ 32 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Matróznaplók. Császári és Királyi Haditengerészet. Szerk.: Bálint Ferenc, Hideg István, Isztin Gyula.h. n., 2017, Idehaza - A Magyar Vidékért Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Raymond F. Toliver - Trevor J. Constable: Az ég ura. Erich Hartmann. A világ legeredményesebb vadászpilótájáénak élettörténete. Bp.,1998., Victoria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Gordon Williamson: A hűség a becsületem. Egykori SS-katonák visszaemlékezései. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.