Miroslav Bural-Martin Drobnák-Matus Korba-Radoslav Turik: Szinna és Sztropkó járások temetői. Hadisírok a Felvidéken. Ford.: Tyukody József. Az első világháború emlékeztetői. II. rész. [Székesfehérvár], én., Krajczáros Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Fordította Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borítóval és kijáró lapokkal.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p.Egész vászonkötésben, kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
William J. Ruhe: Háború a tengeren. II. világháborús tengeralattjárós ütközeteim. 20. Századi hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
Norman Franks: A dieppe-i ütközet. A II. világháború legnagyobb légi csatája. 1942. aug. 19. 20. Századi Hadtörténet.[Debrecen],1998,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A végső győzelemig. A II. világháború elszalasztott lehetőségei. Szerk.: Kenneth Macksey. 20. Századi Hadtörténet. [Debrecen, 1998], Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.