18132. 402. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
13
0 HUF
Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik s még sincs vége I-II-III. Bp., 1904, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert