1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Guy de Maupassant: Amit a nap s az éj mesél. Ford.: Szabó Lőrinc. Guy de Maupassant összes művei XIV. köt. Bp.,1923., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.