1 400 HUF
Vegyes könyvtétel, 18 db, közte: Zaymus Gyula: Marék parázs (Bp., 1932., Kir. M. Egyetemi Ny., a szerző által aláírt) a borító sérült, elvált a könyvtesttől; Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul... (Bp., 1944., Singer és Wolfner), egészvászon-kötés, kissé szakadozott papírborítóban; Nyírő József: Havasok könyve; Jack London: Vaspata; A Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének közgyűlése és karácsonyi vándordíjas gyorsíróversenye; Selma Lagerlöf: Helga, Marianna; H. G. Wells: William Clissold világa; Zilahy Lajos: Halálos tavasz. ... stb. Különféle kötésekben. Változó állapotban, közte több kopott, átkötött, és sérült példányok is.