3 000 HUF
P. Kováts Ágoston: Alkalmatos és alkalmatlan rajta létel az-az: a' keresztényi sz. erköltsöknek követését sürgető prédikátziók, mellyeket A' Római Katólika Anyaszentegyházban, Vasárnapokon olvastatni szokott Szent Evangyéliomoknak értelmek szerént: öszve szedett, készített, és több esztendőknek forgása alatt élő nyelvével hírdetett, és most közönségessekké tett P. Kováts Ágoston. Harmadik esztendő. Második rész. Buda, 1804, Landerer Anna. 460+(12) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.