4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Róma, 1954, Orbis Catholicus- Herder. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.