Magyar sísport 1913-1933. Szerk.: Hensch Aladár. Olgyai Aladár és Viktor rajzaival. Bp., 1933, Magyar Síszövetség (Stádium-ny.). 312+VIII p. Szövegközi képekkel, oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
XXI. Testnevelési utasítás. I.-II. rész (12 db füzet). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp, 1926, Stádium. Papírkötésben. Hiánytalan állapotban, kissé szakadt papír védőmappában. XXI Testnevelési utasítás I. rész. Általános szabályok. II. rész. Testnevelés és sportágak. 1. füzet. Játékok. 2. füzet. Szabadgyakorlatok. 3. füzet. Atlétika. 4. füzet. Szergyakorlatok. 5. füzet. Úszás....
Dernői Kocsis László (szerk.): A sport. Budapest, é.n., Pesti Napló Rt.-Az Est Lapkiadó Rt.-Magyarország Napilap Rt. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés, Byssz Róbert illusztrációival.
Leyrer Richárd, Szabó Julianna: A kung-fu királya. Bruce Lee és a jeet kune do. Bp., [1987], Lapkiadó Vállalat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Malcolm Cook: 101 focigyakorlat 12-16 éveseknek. Ford.: Soós András. Pécs, 2011, Alexandra. 128 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón ragasztónyommal, egyébként jó állapotba...