17748. 402. Closed Online auction Books: Technics
3 000 HUF
0 HUF
Sávoly Mihály: A gőzmozdony leírása, működése és kelezése. Bp., 1919., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy-két foltos lappal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor