31960.
402. Closed Online auction
Mixed banknote and coin lots
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN aranyozott fém vadászrepülő jelvény + 1936. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" kétoldalas Br díjérem sérült dobozban (42mm) T:1-2