Mixed banknote and coin lots
Number of items: 21
2474021
31951
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
~200g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
1 000 HUF
2474023
31952
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
~250g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
1 000 HUF
2471419
31953
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Vegyes, magyar és külföldi fémpénz tétel 1950-ig, ~650g-os súlyban T:vegyes
2 000 HUF
2471461
31954
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
1 400 HUF
2474032
31955
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
1,5kg vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
1 000 HUF
2471464
31956
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes
2 800 HUF
2470779
31957
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban, zár nélküli, hibás páncéldobozban T:vegyes
2 800 HUF
2472853
31958
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
365db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
1 600 HUF
2471156
31959
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
~30db-os jelvény, kitűző, kitüntetés és éremtétel, közte főleg szocialista darabok T:vegyes
1 000 HUF
2475874
31960
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN aranyozott fém vadászrepülő jelvény + 1936. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" kétoldalas Br díjérem sérült dobozban (42mm) T:1-2
1 400 HUF
2457641
31961
402
17000
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
Vegyes 20db-os kitüntetés, sportdíjérem, emlékérem és plakett tétel sérült 24 férőhelyes kék, tálcás éremtartó kazettában. Közte 1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" Br emlékérem, 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" mellszalag nélkül (2x) T:vegyes
17 000 HUF
2448274
31962
402
Mixed banknote and coin lots
Numismatics
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m