11087. 402. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
32
0 HUF
2 db telkibányai fali dísztányér, mázas kerámia, jelzett, égetési- és mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 23 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert