11010. 402. Closed Online auction Art-ceramics
1 800 HUF
13
0 HUF
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert