11084. 402. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
0 HUF
Tiszafüredi Miska kancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 30 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf