Antique Number of items: 49
2478152
11602
403
40000
Antique
Other collectibles
A Leica Leitz trinovid 10x40 látcső eredeti, jelzett, bőr tokkal Jó állapotban. / Pair of Leitz Trinovid 10x40 binoculars with original leather case
40 000 HUF
2477919
11603
403
80000
Antique
Other collectibles
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
80 000 HUF
2485592
11604
403
50000
Antique
Other collectibles
Komplett gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 39 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban, hozzá tároló polc
50 000 HUF
2480792
11605
403
60000
Antique
Other collectibles
Német szecessziós nagyméretű lámpa. Sérült, m: 87 cm
60 000 HUF
2398747
11606
403
30000
Antique
Other collectibles
30 000 HUF
2446008
11607
403
36000
Antique
Other collectibles
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm
36 000 HUF
2412574
11608
403
55000
Antique
Other collectibles
55 000 HUF
2485375
11609
403
30000
Antique
Other collectibles
30 000 HUF
2369300
11610
403
36000
Antique
Other collectibles
36 000 HUF
2453586
11611
403
Antique
Other collectibles
Litkei József (1922-1988): Buda. Bőrkép, szövetre applikálva, hátoldalán Vizualart címkén feliratozott, fa keretben, 27,5×45,5 cm
16 000 HUF
2485381
11612
403
24000
Antique
Other collectibles
Kandallóóra a tavasz allegóriával. XIX. sz. Bronz szobor. Márvány, javításra szoruló szerkezettel, kulccsal. 94 cm
24 000 HUF
2478421
11613
403
Antique
Other collectibles
Házi oltár. XX. sz. Fa, festett, jó állapotban / Altar 60x38 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035