1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik "Allegro", 7+1 p.
Daloskert. Négy évszázad dalterméséből összeválogatta és magyarázó jegyzetekkel kísérte: Molnár Imre Dr. Énekszóra zongorakísérettel feldolgozta: Kern Aurél. Bp., 1927, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. XVI+56 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.