1 000 HUF
1877 Die Gartenlaube - Illustrirtes Familienblatt német nyelvű folyóirat 1877. évi teljes évfolyama egybekötve, acélmetszetű, fekete-fehér illusztrációkkal. Sérült, díszes, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítótól elvált gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal, 882+VI p.