1841 Sopron, rátki és salamonfai Barthodeiszky János (1756-1841) cs. és kir. udvari tanácsos gyászjelentése, gróf Benyovszky Zsigmond (1798-1873) részére címezve, viaszpecséttel
1854 A pest-budai cs. kir. földtehermentesítési országos bizottmány hirdetménye, és oktatás az 1853. márc. 2-án kelt császári nyílt parancs által megszüntetett jogok és járandóságokért nyújtandó kárpótlási igényekkel kapcsolatosan. Ofen (Buda), 1854, K. K. Ung. Univ. Buchdruckerei. 20+20+8 p. Magyar és német nyelven, sérült kötésben
1858 Pest, Udvarhelyi Miklós (1790-1864) színész, operaénekes, színházigazgató, rendező 50. éves pályaünnepére Sárosy Gyula (1816-1861) költő által írt vers, lyukas
1876 Közegészségi lapok, Egészségügyi és életmentési ismeretterjesztő közlöny, III. évf. 28. sz., 1876. febr. 15., a címlapon Deák Ferenc halálhírével, kissé foltos, 12 p.
1877 Die Gartenlaube - Illustrirtes Familienblatt német nyelvű folyóirat 1877. évi teljes évfolyama egybekötve, acélmetszetű, fekete-fehér illusztrációkkal. Sérült, díszes, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítótól elvált gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal, 882+VI p.