Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 65
2412067
17081
403
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
7 000 HUF
2402866
17082
403
Other collectibles
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
5 000 HUF
2480486
17083
403
Other collectibles
Benedek Pál-Manninger Sándor-Virányi Sándor: Megporzás mézelő méhekkel. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötés.
3 000 HUF
2485723
17084
403
Other collectibles
A magyar gazda kincsesháza. Összeáll.: Tormay Béla. A M. Kir. Földmivelésügyi Minister kiadványai. 2. szám. Bp., 1900., Pallas, XIII+362+6 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal.
5 000 HUF
2485903
17085
403
4800
Other collectibles
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. 16 (színes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, beragasztott újságkivágásokkal, ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal, szakadozott elülső szennylappal.
4 800 HUF
2480224
17086
403
Other collectibles
Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz, 1901, Verlag-Bucchandlung Styria, VIII+811 p.+3 (színes képtáblák, közte 2 kétlapossal) t. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
5 000 HUF
2485908
17087
403
4800
Other collectibles
Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: A gyakorlati főzés tankönyve. Bp.,1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
4 800 HUF
2459787
17088
403
Other collectibles
1 000 HUF
2481150
17089
403
Other collectibles
L'Eplattenier Imre: A gyümölcsös és szőlő helyes ültetése és kezelése. Székesfehérvár,(1938),Gyurkovits Ferenc,(Minerva-ny.) Átkötött félvászon-kötés.
2 800 HUF
2381418
17090
403
Other collectibles
Henriette Löffler's großes Illustriertes Kochbuch. Reprint kiadás, Aranyozott egészvászon kötésben. szép állapotban
1 000 HUF
2477885
17091
403
Other collectibles
2 800 HUF
2480201
17092
403
Other collectibles
Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035