17112.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 80 p. Ötödik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, a sarkánál átlyukasztva, akasztóval.