17099.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
Ardos Frigyes: Kis növényatlasz. 604 megnevezett növénnyel. Tanlók, növénykedvelők használatára rajzolta és összeállította: - -. Szeged, 1907., Traub B. és Társa, XV+151 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, laza kötéssel, II-XV. oldalak között a lapok kijárnak.