17108.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Dalitzsch-Roß: Pflanzenbuch. Eßlingen-München, én., J. F. Schreiber. 5. kiadás. Német nyelven. Színes és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.