17109.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.