Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 65
2483721
17105
403
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket. Bp., 1904, Növényvédelem és Kertészet. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2485683
17106
403
Other collectibles
1951 Zöldségtermelési útmutató. Bp., 1951, Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt, foltos papírkötés,
1 000 HUF
2479329
17107
403
Other collectibles
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1960, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
2486779
17108
403
3400
Other collectibles
Dalitzsch-Roß: Pflanzenbuch. Eßlingen-München, én., J. F. Schreiber. 5. kiadás. Német nyelven. Színes és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
3 400 HUF
2288833
17109
403
Other collectibles
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979....
2 000 HUF
2477221
17110
403
900
Other collectibles
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kissé kartonált papírkötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. 2481821
17111
403
Other collectibles
1 800 HUF
2482044
17112
403
Other collectibles
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 80 p. Ötödik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, a sarkánál átlyukasztva, akasztóval.
1 000 HUF
2481860
17113
403
Other collectibles
Venesz József: A magyaros konyha. Bp.,é.n., Minerva-Janus. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2466731
17114
403
Other collectibles
Pávó Elemér: Magyar kertészeti szótár. Bp., 1940. Szerzői. Korabeli télvászon kötésben 124p.
1 200 HUF
2456799
17115
403
Other collectibles
2 szakácsköny: Dr. Oetker süteményes könyv kissé megviselt borítvóval + A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
1 000 HUF
2459875
17116
403
Other collectibles
Nóber Imre: A kenyér története. Búvár Könyvek 29. Bp., 1962, Móra Ferenc. 128 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035