6 000 HUF
A 48/49-iki agg honvédek menedékházának emlékkönyve. Bp., [1902], A 48-as agg honvédek albumának szerkesztősége és kiadóhivatala (Rigler József Ede Papírneműgyár Rt.). 136+23 p. Számos egészoldalas, fekete-fehér fotóval, könyvdíszekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a hátsó szennylapon kisebb szakadással.