8 000 HUF
1948-1951 Nimród Vadászlap. A vadászat, ebtenyésztés, solymászat, céllövészet és fegyvertechnika szaklapjának 2 száma (III. (XXXV. évf.) 4., 9. sz., 1948. máj. 1.,15.)+Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapjainak 43 száma (1948 I. évf. 6-8.,10-12.; 1949. II. évf. 4.,7-20.,22-24.; 1950 1-9.,11-12.;1951 1-8. számok.) Közte egy hiányos, három sérült számmal, néhány számon ceruzás firkák, jegyzetek.