3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor, 202+6 p. Az oldalszámozáson belül 16 tábla fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.