3 400 HUF
Széchenyi Zsigmond: Két kecske. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 195+3 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 37 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal.