4 600 HUF
Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. kötet. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. A bevezető tanulmányt írta: Monoszlay Gyula. Bp., 1961, Zrínyi. 348+517 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, térképmellékletekkel. Megjelent 4000 példányban.