Pfeifer Ferenc: Az akrobatikus torna Magyarországon. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2010., (Budaörs, EPC-ny.). Színes képekkel, és fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Karácsony István-Katus Tamás-Juhász Judit-Paczolay Gyula-Petrik Ágnes-Pfeifer Ferenc: A Magyar Torna Szövetség 125 éve. Bp., 2010., Magyar Tornaszövetség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Azonosítatlan személytől származó érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció???)
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
1927. évi Sport-évkönyv. Összeállította: a Nemzeti Sport szerkesztősége. Nemzeti Sportkönyvtár 24. sz. Bp., 1928, Nemzeti Sport Lapkiadó Rt. 212 p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.